Alle medlemmer må ha mesterbrev og svennebrev i Møbeltapetserfaget

Ønsker du å bli medlem av lauget?

Ta kontakt med styret direkte, eller fyll ut medlemskjema ved å klikke her

Møbeltapetsermestere i Oslo

Hendrik W. Bessels
Ringhusveien 13
1176 Oslo
Tlf: 23270700
Mobil: 90865681
E-post: bessels@online.no
www.bessels.no

Morten Fagerli
Niels Henrik Abelsvei 2
0851 Oslo
Tlf.: 22460062

Kristin Gulbrandsrød
Rosenborg gaten 16b
0356 Oslo
Tlf.: 22564542

Anne M. Owing
Jacob Aalsgate 47b
0364 Oslo
Tlf.: 22592518
E-post: anne@owing.no

Anne Vasstveit Møbeltapetsering og interiørsøm
Munkerudkleiva 9
1164 Oslo
Mobil.: 94145414
E-post: anne@vasstveit.no
www.vasstveit.no

Bogstad Møbeltapetsering
Innh. Marte Rude
Tlf: 90607671
E-post: marte@bogstadmobler.no

Østlie Møbelservice AS
Inneh. Pål Østlie
Alnabruveien 9
0668 Oslo
Tlf.: 23246400
E-post: ostlie@ostlie.no

Puffen Møbeltapetsering
Inneh. Anne Grete Knutsen
Waldemar Thranes gt. 51
0173 Oslo
Tlf.: 22372280
E-post: post@puffen.no

HurumRasmussen Møbeltapetserer
Inneh. Nina Hurum
Akersveien 25
0177 Oslo
Tlf.: 90032474

Møbeltapetsermestere i Asker og Bærum

Per Berg
Inneh. Øyvind Berg
Listuveien 15
1359 Eiksmarka
Tlf.: 67148214
E-post: firma@perberg.no
www.perberg.no

Inger Eide
Gml. Ringeriksvei 5
1368 Stabekk
Tlf: 67532889
Mobil: 95219609
E-post: ingereide@gmail.com

Stoppen Møbeltapetsering
Innh. Vigdis Christensen
Furubakken 9a
1395 Hvalstad
Mobil: 95174602
E-post: stoppenm@online.no
www.stoppenm.no

Møbeltapetserermester Helle Ilsaas
Innh. Helle Ilsaas
Nadderudkroken 3
1357 Bekkestua
Mobil: 97957063
E-post: helle@ilsaas.no
www.ilsaas.no

Møbeltapetsermestere i Drammen

Bergmann’s Møbelverksted
A.J.Horgensvei 9
3055 Krokstadelva
Mobil: 90207465
E-post: post@bergmannsmobler.no
www.bergmannsmobler.no

Møbeltapetsermestere i Hønefoss

Per H. Olavsen
Gullagata 25
3513 Hønefoss
Mobil.: 95066869
E-post: per_olavsen@yahoo.com

Møbeltapetsermestere i Lillesand

Bo Møbler
Inneh. Bo Andersson
Berstø 7 
4790 Lillesand
Mobil: 90 28 80 06
www.facebook.com/BoMobler
E-post: bo.andersson@hotmail.no

Møbeltapetsermester i Hvasser

Per Brun Offerdahl
Tlf: 90056965

Møbeltapetsermester i Drøbak
Elin Jensen Langaard